Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 16.01.2019 13:18:30 

Centrum pre deti a rodiny Ilava - Klobušice

Sponzori
  
Sponzori – priatelia detského domova
 
Realizácia mnohých našich plánov by nebola možná bez priateľov a sympatizantov nášho detského domova .
Ďakujeme všetkým, ktorí nám prispeli finančnými prostriedkami na účet
 
Štátna pokladnica Bratislava, č.u. 7000125040/8180  
IBAN:     SK0281800000007000423697
IČO:        31116001
DIČ:        2020945828

Mnoho z aktivít detského domova by nebola možná bez pomoci sponzorov a tiež bez sponzorskej pomoci by sme ťažko zrealizovali mnoho našich zámerov v prospech detí, za čo sme všetkým nesmierne vďační.

Mnoho našich sponzorov sa stalo skutočnými priateľmi detí nášho detského domova, pretože nám pomáhajú nielen finančne a materiálne, ale zohrávajú významnú úlohu aj v socializácii našich detí tým, že trávia s nami aj voľnočasové aktivity, súťaže, či pobyty.

Vďaka sponzorskej pomoci Považskej cementárni v Ladcoch, HBH, a.s. v Považskej Bystrici, Saueru – Danfoss Považská Bystrica sme napr. vybudovali a zariadili šesť grazoniek, ktoré sú určené pre mladých dospelých a pre pobyt rodičov v rámci práce s rodinou.

Vďaka sponzorom sme vybudovali okolo areálu DeD bežeckú dráhu, ktorá slúži nielen pre atletiku, ale aj ako korčuliarska dráha, dráha bicyklovanie a bežky.

Allianz Bratislava, Hanil – E-Hwa Dubnica, Dongwon Dubnica nám nielen pomohli vybudovať a zariadiť tvorivú dielňu, vybaviť deti športovými potrebami pre letné i zimné športy, ale zohrávajú významnú úlohu aj pri socializácii detí. Spolu so zamestnancami deti strávili niekoľko športových zaujímavých podujatí, zimnú lyžovačku vo Vyšnej Bóci, ale možnosť aj navštíviť tieto firmy.

Pri významných udalostiach na stoloch nikdy nechýbajú cukrárenské výrobky Cukrárne Danette p. Ihriského z Novej Dubnice a p. Kašiara z Dubnice n/V.

Veľkú radosť sme mali z 9-miestneho Citroena Jumpera, ktorý sme od Allianz Bratislava dostali k 25. Výročiu založenia DeD.

O zdravý chrup našich detí sa už niekoľko rokov bezplatne stará p. MUDr. Majtánová z Dubnice n/V.

Deti detského domova nie sú ľahostajní ani mnohým ľuďom z nášho okolia a pomáhajú nám ošatením, knihami, hračkami, ...

Veríme, že nám naši sponzori aj naďalej zachovajú priazeň, my sa ich budeme snažiť nesklamať. Našim snom je vybudovať pre deti multifunčné ihrisko, pretože pohyb a šport v živote človeka zohráva veľmi dôležitú úlohu, najmä pri deťoch s poruchami správania. Prieskumom sme zistili, že jeho vybudovanie potrebujeme cca 50 000 EUR, čo je pre nás nepredstaviteľná suma. Nevzdávame sa a stále šetríme dúfajúc, že sa nám aj tento sen podarí naplniť.

Všetkým, ktorí by nám chceli a chcú pomôcť ďakujeme.

 

 

TOPlist